Všechny plzeňské týmy v akci! Kdy a kde?

Plzeň - Západočeši vstoupili do vyřazovacích bojů pravou nohou na všech frontách, postup si v prvním kole již zajistili kromě A-týmu i mladší a starší dorostenci. Juniory čeká rozhodující duel čtvrtfinálové série v neděli od 12ti hodin v Home Monitoring Aréně.

A-tým

Vývoj série

Sérii načali lépe Hanáci, kteří uspěli v nájezdech, v odvetě zase zápas zlomili v závěru domácí. V Olomouci modrobílí dvakrát zvítězili, jednou s čistým kontem a sérii ukončili opět s nulou vzadu před svými fanoušky.

Pokračování série

Semifinálové bitvy startují v Home Monitoring Aréně v sobotu 31.3.2018 od 16:20 a v neděli 1.4.2018 od 17:20. Poté se bude hrát na ledě soupeře ve středu a čtvrtek. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na čtyři vítězná utkání).
Junioři

Vývoj série

Po první části soutěže skončili jako úřadující mistři druzí tří body za Brnem, v nadstavbě pak první. Slavia nejprve osmá, následně čtvrtá. Lépe začali modrobílí, kteří před svými fanoušky nabrali vedení 2:0, avšak nakonec úvodní střetnutí ztratili v prodloužení 2:3. Odvetu již Západočeši zvládli 3:1, do Prahy se tak vyráželo za stavu 1:1. V našem hlavním městě nejprve mečbol získali sešívání, kteří opět smazali vedení 2:0 soupeře - 7:3. V posledním vzájemném utkání dotřetice modrobílí prohospodařili vedení 2:0, šach-mat ale soupeři zahráli v čase 59:41 – 3:2.

Pokračování

Mladé pušky čeká rozhodující duel série, zápas se odehraje Home Monitoring Aréně v neděli od 12:00 hod.. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 2:2 (série hraná na tři vítězná utkání).
Starší dorostenci

Vývoj série

Další mužstvo, které je úřadujícím mistrem, jsou starší dorostenci. Ti po první části soutěže skončili první, v nadstavbě pak třetí a v osmifinále je čekal čtrnáctý Zlín. Ten v prvním zápase série domácí dokonale zaskočil, vedl 3:0 a ještě ke konci druhé třetiny 4:2. Jenže indiáni prokázali pravá indiánská srdce a zvítězili nakonec 8:5. V odvetě pak Západočeši řádili od samotného úvodu a vybojovali mečbol, když se opět prosadili osmkrát - 8:2! Ve Zlíně se již zdálo, že série bude hladká, modrobílí vedli v závěru 2:1, ale domácí se vzmohli na dokonalý obrat a uspěli 4:2. O den později se ale již favorit radoval. Cenný postup bral po výsledku 3:2. Nyní jej tak čekají Karlovy Vary, které skončily za třetí Plzní sedmé se ztrátou pouhých devíti bodů. Navíc indiány ve čtyřech případech ze šesti v sezóně porazily.

Pokračování

Přijďte podpořit mladé plzeňské naděje, čtvrtfinále rozehrají v neděli 25.3.2018 v Karlových Varech, odveta se uskuteční v Home Monitoring Aréně v úterý 27.3.2018, případný rozhodující duel o den později na stejném místě. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).
Mladší dorostenci

Vývoj série

Vloni bronzoví mladí indiáni ovládli první část soutěže i nadstavbu a ve čtvrtfinále je čekala brněnská Kometa. Začínalo se na půdě hůře postaveného mužstva, tedy v Brně, kde Západočeši zvítězili 3:0. Jenže v prvním utkání před svými fanoušky mečbol nevyužili, fotbalový výsledek 0:1 sérii prodloužil. V rozhodujícím utkání již indiáni nezaváhali a po výsledku 5:1 oslavili postup. V cestě na finálový turnaj nyní stojí Chomutov, který z páté příčky nadstavby na Plzeň ztratil rovných čtyřicet bodů. Obě mužstva na sebe letos narazila již šestkrát a vždy se radovali Západočeši - 5:4sn, 4:3pp, 5:1, 3:1, 5:1 a 4:2. Ti tak z osmnácti možných bodů vybojovali hned šestnáct. Podobně tomu bylo i v létě v rámci přípravy - 4:1 a 6:1.

Pokračování

Přijďte podpořit mladé plzeňské naděje, semifinále rozehrají v neděli 25.3.2018 v Chomutově, odveta se uskuteční v Home Monitoring Aréně v úterý 27.3.2018, případný rozhodující duel o den později na stejném místě. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).


Související články

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Plzeň 12. v Evropě

Výměna voucherů za plastovou permanentku lze od 2. července

PERMANENTKY

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Omluva za komplikace se spuštěním volného prodeje permanentek na sezonu 2018/19

OMLUVA

Aktuálně na webu

fanshop

V pátek 20. července bude fanshop uzavřen

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp nedaleko Plzně!

Reprezentace U18

Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.