To je Plzeň! Tři týmy vybojovaly finálový turnaj, zbylé dva načnou semifinále!

Plzeň - Žádný jiný tým si nevede v ČR lépe! Ještě než A-tým rozehraje s Kometou souboj o finále, načnou semifinále junioři s Libercem. Celky staršího dorostu i mladšího a osmá třída se zase kvalifikovaly na Závěrečné turnaje o tituly Mistrů České republiky!

A-tým

Vývoj série

Sérii načali lépe Hanáci, kteří uspěli v nájezdech, v odvetě zase zápas zlomili v závěru domácí. V Olomouci modrobílí dvakrát zvítězili, jednou s čistým kontem a sérii ukončili opět s nulou vzadu před svými fanoušky.

Pokračování série

Semifinálové bitvy startují v Home Monitoring Aréně v sobotu 31.3.2018 od 16:20 a v neděli 1.4.2018 od 17:20. Poté se bude hrát na ledě soupeře ve středu a čtvrtek.

Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na čtyři vítězná utkání).
Junioři

Vývoj série

Po první části soutěže skončili jako úřadující mistři druzí tří body za Brnem, v nadstavbě pak první. Slavia nejprve osmá, následně čtvrtá. Lépe začali modrobílí, kteří před svými fanoušky nabrali vedení 2:0, avšak nakonec úvodní střetnutí ztratili v prodloužení 2:3. Odvetu již Západočeši zvládli 3:1, do Prahy se tak vyráželo za stavu 1:1. V našem hlavním městě nejprve mečbol získali sešívání, kteří opět smazali vedení 2:0 soupeře - 7:3. V posledním vzájemném utkání dotřetice modrobílí prohospodařili vedení 2:0, šach-mat ale soupeři zahráli v čase 59:41 – 3:2. I v rozhodujícím utkání se před vlastním publikem dostali do vedení 2:0, ale zápas dovedli do vítězství 3:2, stejně tak celou sérii.

Pokračování

Mladé pušky čeká v semifinále Liberec, série se ve středu rozehraje na ledě v tabulce hůře postavených Tygrů, na západ Čech se přesune v sobotu a případně v neděli do Home Monitoring Arény, vždy od 12:00 hod.

Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).
Starší dorostenci

Vývoj série

Další mužstvo, které je úřadujícím mistrem, jsou starší dorostenci. Ti po první části soutěže skončili první, v nadstavbě pak třetí a v osmifinále je čekal čtrnáctý Zlín. Ten v prvním zápase série domácí dokonale zaskočil, vedl 3:0 a ještě ke konci druhé třetiny 4:2. Jenže indiáni prokázali pravá indiánská srdce a zvítězili nakonec 8:5. V odvetě pak Západočeši řádili od samotného úvodu a vybojovali mečbol, když se opět prosadili osmkrát - 8:2! Ve Zlíně se již zdálo, že série bude hladká, modrobílí vedli v závěru 2:1, ale nakonec padli 2:4. O den později se ale již na půdě soupeře z postupu radovali 3:2. Následnou překážkou byly Karlovy Vary, které skončily za třetí Plzní sedmé se ztrátou pouhých devíti bodů. Na jejich půdě modrobílí zvítězili 4:0, doma 3:1.

Pokračování

V sobotu čeká plzeňské naděje na Závěrečném turnaji o titul Mistra České republiky semifinále s jihočeským Motorem, druhou dvojici tvoří Salzburg a Sparta Praha. O den později se hrají zápasy o třetí místo a finále. Vše v Ostrvar Aréně, duel o Mistra ČR navíc vysílá v přímém přenosu ČT Sport!

Kompletní rozpis utkání ZDE!
Mladší dorostenci

Vývoj série

Vloni bronzoví mladí indiáni ovládli první část soutěže i nadstavbu a ve čtvrtfinále je čekala brněnská Kometa. Začínalo se na půdě hůře postaveného mužstva, tedy v Brně, kde Západočeši zvítězili 3:0. Jenže v prvním utkání před svými fanoušky mečbol nevyužili, fotbalový výsledek 0:1 sérii prodloužil. V rozhodujícím utkání již indiáni nezaváhali a po výsledku 5:1 oslavili postup. V cestě na finálový turnaj stál Chomutov, který z páté příčky nadstavby na Plzeň ztratil rovných čtyřicet bodů. Západočeši zvítězili 6:1 a 4:1 a opět po roce budou bojovat o medaile.

Pokračování

Nyní čeká na mladé indiány Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky. Od pátku do neděle na přelomu března a dubna se popasují systémem každý s každým s dalšími třemi vítězi sérií. Postupili ještě Liberec, Mountfield a Přerov.

Kompletní rozpis utkání ZDE!8. třída

Další tým, který si skvěle vedl po celou sezónu. Západočeši se kvalifikovali po základní části z pozice lídra na Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky. Na ten proniklo dohromady šest týmů, pět vítězů skupin a nejlepší celek z druhých míst. Indiáni v této cestě ve dvaatřiceti utkáních ztratili pouze se Slavií, které dvakrát podlehli a jednou s ní remizovali, k tomu se ještě jednou dělili o body s jihočeským Motorem a padli v Třemošné. Zároveň mužstvo ovládlo paralelně se hrající dlouhodobou soutěž pro družstva U14 Akademií ČSLH a přizvaných klubů!

Pokračování

Modrobílé čeká náročný program - od středy do neděle pět utkání v pěti dnech. Celé finálové klání se uskuteční v Ostravě, soupeři budou postupně pražská Slavia, Vítkovice, Kladno, Sparta a Kometa Brno.

Kompletní rozpis utkání ZDE!


Související články

Plzeň se v žebříčku evropských klubů posunula na 12. pozici!

Plzeň 12. v Evropě

Výměna voucherů za plastovou permanentku lze od 2. července

PERMANENTKY

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Omluva za komplikace se spuštěním volného prodeje permanentek na sezonu 2018/19

OMLUVA

Aktuálně na webu

fanshop

V pátek 20. července bude fanshop uzavřen

Reprezentace U16

Reprezentační šestnáctku čeká kemp nedaleko Plzně!

Reprezentace U18

Osmnáctka se dvakrát popasuje se Švýcarskem!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.