Dvě hodiny čistého času podpisů pro fanoušky indiánů!

Plzeň - Ve čtvrtek odpoledne už před třetí hodinou se schází fanoušci před Homo Monitoring Arénou a tvoří dlouhou frontu s očekáváním příchodu hokejových indiánů na avizovanou autogramiádu. V 15:30 přichází kompletní A-tým vyjma reprezentantů Michala Moravčíka a Davida Skleničky, velká po sezónní autogramiáda se rozběhla naplno. Přes lehkou hořkost posledních utkání mají indiáni za sebou jednu z nejlepších sezon v historii klubu.

A až nevídaný zájem fanoušků to jednoznačně potvrzuje. Od chvíle co klub převzal Martin Straka, se Plzeň už po páté probojovala do semifinále, mezi čtyři nejlepší týmy soutěže. Indiáni získali čtvrtou medaili a k historickému titulu z roku 2013 přidali bronz z let 2012 a 2016 a samozřejmě ten letošní.

Nevídaný zájem fanoušků přitáhlo i hokejové utkání mezi indiány a fanoušky z kotle, která začalo na hlavní hale Homo Monitoring Arény od 17:30. A že se bylo na co dívat. Miroslav Svoboda řádil v útočné první lajně a kustod Jakub Vais střežil indiánskou klec. Na střídačkách vystřídalo iontové nápoje vychlazené plzeňské pivo a fanoušci se opravdu bavili. Bojovné utkání nenašlo v základní hrací době 2 x 15min svého vítěze a skončilo vysokým skóre 9:9.

Následovaly nájezdy, kde indiáni prokázali svou sílu, jak střelecky, tak v bráně a zvítězili nad fanoušky z kotle 5:2.

Pokud jste u toho nemohli být, podívejte se na pár fotek z úžasného hokejového odpoledne, nebo přijďte v pondělí od 16:00 na Ranč Šídlovák, kde se koná závěrečná akce fanoušků a hokejových indiánů pro letošní sezónu.

Mimochodem, přesně před šesti lety indiáni podlehli Kometě rovněž v semifinále. A rovněž 1:4 na zápasy. Další sezóna pak byla zlatá…

Fotogalerii naleznete ZDE!


Související články

Poprvé se sejde národní tým, indiány reprezentuje David Stach!

Sraz reprezentace

Lví stopa aneb "Plzeň jede na rekord"

Lví stopa

Informace o vstupenkách na Saryarku Karagandu

Vstupenky Karaganda

Přípravné zápasy startují, zde jsou obecné informace k domácím utkáním

Informace k letním duelům

Aktuálně na webu

DOR: HAV - PLZ 2:7

Skvělé! Dorost na turnaji ve Zlíně ovládl i druhý zápas!

DOR: ZLN - PLZ 3:6

Skvělý vstup do turnaje! Dorost nadělil domácímu Zlínu půltucet!

Dominik Frodl #34

Jsem zde nový, tak nemohu dělat žádnou ostudu, směje se Dominik Frodl

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.