Zaměstnanci klubu


HC ŠKODA PLZEŇ

Vedení společnosti

Martin Straka
generální manažer
Miroslav Dušek
zástupce generálního manažera
Emil Kristek
ředitel klubu

Sekretariát

Ladislava Štychová
stychova@hcplzen.cz

378 015 010

Obchodní oddělení

Mgr. Milan Braun
obchodní oddělení
braun@hcplzen.cz

tel.: +420 733 186 745

Bc. Alžběta Kasalová
externí obchodník
kasalova@hcplzen.cz

tel.: +420 603 459 694

Ing. Zdeněk Schejbal
externí obchodník
schejbal@hcplzen.cz

Jan Heřman
externí obchodník
herman@hcplzen.cz

Bohuslav Ebermann
externí obchodník

Sportovní oddělení

Tomáš Vlasák
sportovní manažer
vlasak@hcplzen.cz

Ekonomické oddělení

Ivana Mašková
účetní
maskova@hcplzen.cz 378 015 030
Dagmar Kličková
ekonomka
klickova@hcplzen.cz 378 015 032

Marketingové oddělení

QAP Production - Lucie Kabátová
marketing a media
kabatova@qap.cz
MUDr. Magdalena Bočková
marketing
bockova@hcplzen.cz
Jakub Vais
média
vais@hcplzen.cz
Lukáš Kratochvíl
nová média - externista
lukas.kratochvil@esportsmedia.com

Ticketing

Mgr. Milan Bouc
bouc@hcplzen.cz
378 015 033.

Fanshop

Mgr. Milan Bouc
Vedoucí prodejny
bouc@hcplzen.cz
378 015 033.
Karolína Dušková
Asistentka prodeje
fanshop@hcplzen.cz
378 015 033.

HOCKEY CLUB PLZEŇ 1929

Home Monitoring Aréna

Martin Straka
předseda představenstva
JUDr. František Mynařík
ředitel HM Arény
mynarik@hcplzen.cz, 378 015 018
Josef Křen
zástupce ředitele HM Arény
kren@hcplzen.cz, 378 015 017
Helena Kremláčková
asistentka ředitele HM Arény, pronájmy ledových ploch
kremlackova@hcplzen.cz, 739 685 013

Mládež

Petr Vojan
šéftrenér mládeže
vojan@hcplzen.cz
František Černý
sekretář klubu
cerny@hcplzen.cz
Jan Zlatohlávek
vedoucí SpS
zlatohlavek@hcplzen.cz

Partneři