Zbývají poslední dva dny pro výměnu permanentek v rámci rezervací pro stávající permanentkáře

Zaplněný stadion, pravá hokejová atmosféra, společná radost modro-bílých barev. Hokejoví indiáni ušli za poslední roky pořádný kus cesty a to i díky věrné podpoře plzeňských fanoušků. Nenechte si ujít svoje stálé místo mezi fanoušky a přijďte si vyměnit permanentku do čtvrtka 14. června.

Pro stávající držitele permanentek klub drží místo v rezervaci, ale POZOR pouze do čtvrtka 14. června. Od pátku 15. června jdou všechna rezervovaná místa do volného prodeje.

Ticketing HC Škoda Plzeň je v současné době dočasně přesunutý do prostoru Fanshopu, kde si můžete v pracovní dny od 10.00 – 18:00 permanentky zakoupit. Zde Vám při koupi nových permanentek obsluha vystaví daňový doklad. Pokud daňový doklad nepotřebujete, můžete si permanentky koupit i online na našem webu prostřednictvím portálu společnosti SAZKA a.s. Vzhledem ke skutečnosti, že SAZKA a.s. je pouze námi pověřený prodejce vstupenek, není oprávněná k vystavení daňových dokladů při prodeji online.

Držitelé permanentek z uplynulé sezóny 2017/18 mohou zakoupit permanentku na novou sezónu za zlevněnou cenu. K nákupu je nutné předložit stávající permanentku, na webu je třeba uvést kód permanentky. Opci lze uplatnit v období od 14. 5. do 14. 6. 2018.

Výhody permanentek • volný vstup na všechna přátelská a přípravná utkání včetně Champions Hockey League • jistota stálého místa pro celou sezonu • přednostní právo nákupu na všechna utkání nadstavbové části soutěže (permanentka KLASIK) • hodinu a půl před a 2 hodiny po utkání platí jako jízdenka na MHD • stálá sleva 10 % na veškerý nezlevněný sortiment ve fanshopu

Jedno město, jedno srdce.


Související články

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Zbývají poslední dva dny pro výměnu permanentek v rámci rezervací pro stávající permanentkáře

Držíme ti místo!

Stavbou století Plzeňského kraje se stal Zimní stadion v Plzni!

Stavba století

Aukce hraných dresů sezony 2017/18 skončila

Aukce skončila

Aktuálně na webu

PRODEJNÍ STŘEDA

Další prodejní středa je tady! Tentokrát s nádechem loučení

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

SOUSTŘEDĚNÍ

Dorost má za sebou soustředění v Třemošné

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida