Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Všichni fanoušci, kteří si do 9. srpna zakoupili permanentní vstupenku na novou sezónu měli šanci vyhrát zájezd na první utkání indiánů v Champions Hockey League. Štěstí při losu se nakonec usmálo na kotelníka Lukáše Havla, který tak vyrazil za týmem do Norska.

Lukáš Havel byl vylosován Martinem Strakou z osudí jako první výherce a po kontaktování klubem o výhře ani chvíli neváhal. „O soutěži jsem věděl, ale nenapadlo mne, že bych mohl vyhrát. Když jsem se dozvěděl o výhře, nemohl jsem tomu uvěřit,“ přiznává fanoušek indiánů z jižního Plzeňska. Svoji permanentku, která jej dostala do osudí kupoval jen pár dnů před losováním. „Na hokej v Plzni chodím pravidelně od roku 2009, většinou jsem kupoval permici vždy v červnu, ale letošní až začátkem srpna,“ říká šťastný výherce.

Výherce zájezdu získal kromě letenky a ubytování především jedinečné zážitky spojené s cestou a prvním utkáním. „Výlet do Norska byl skvělý. Při cestě jsem se setkal se spoustou báječných lidí, některé jsem znal z hokeje jako hráče, ale tady jsem je mohl poznat blíže,“ těší Havla.

Skvělé pocity mohl mít fanoušek z plzeňského kotle i z výsledku a předvedené hry. „Vítězství Plzně znásobilo radost z utkání, atmosféra byla skvělá. Jsem moc rád, že jsem mohl tenhle výlet do Norska absolvovat společně s vedením klubu. Na tenhle zážitek určitě nikdy nezapomenu,“ hlásí nadšeně Havel.


Související články

V play-off CHL vyzvou indiáni švýcarské Lugano

Champions hockey league

Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Champions hockey league

Výhra indiánů v Norsku? Jeden z největších zážitků, říká fanoušek Jan Vančura

Champions hockey league

Indiáni vyrážejí do Stavangeru. Chceme uspět a vyhrát za tři body, říká asistent trenéra Čihák

Champions hockey league

Aktuálně na webu

Tisková zpráva

Týden hokeje nalákal v Plzni desítky dětí! Na led s nimi vyjel i Dominik Kubalík

Tisková zpráva

Ella Gulašová je na světě!

Rozhovor

Bude to zážitek zahrát si proti bráchovi, těší se Kubalík

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída
Vyhraj Rapida Hra generali puk