Všechny plzeňské týmy v akci! Kdy a kde?

Plzeň - Západočeši vstoupili do vyřazovacích bojů pravou nohou na všech frontách, postup si v prvním kole již zajistili kromě A-týmu i mladší a starší dorostenci. Juniory čeká rozhodující duel čtvrtfinálové série v neděli od 12ti hodin v Home Monitoring Aréně.

A-tým

Vývoj série

Sérii načali lépe Hanáci, kteří uspěli v nájezdech, v odvetě zase zápas zlomili v závěru domácí. V Olomouci modrobílí dvakrát zvítězili, jednou s čistým kontem a sérii ukončili opět s nulou vzadu před svými fanoušky.

Pokračování série

Semifinálové bitvy startují v Home Monitoring Aréně v sobotu 31.3.2018 od 16:20 a v neděli 1.4.2018 od 17:20. Poté se bude hrát na ledě soupeře ve středu a čtvrtek. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na čtyři vítězná utkání).
Junioři

Vývoj série

Po první části soutěže skončili jako úřadující mistři druzí tří body za Brnem, v nadstavbě pak první. Slavia nejprve osmá, následně čtvrtá. Lépe začali modrobílí, kteří před svými fanoušky nabrali vedení 2:0, avšak nakonec úvodní střetnutí ztratili v prodloužení 2:3. Odvetu již Západočeši zvládli 3:1, do Prahy se tak vyráželo za stavu 1:1. V našem hlavním městě nejprve mečbol získali sešívání, kteří opět smazali vedení 2:0 soupeře - 7:3. V posledním vzájemném utkání dotřetice modrobílí prohospodařili vedení 2:0, šach-mat ale soupeři zahráli v čase 59:41 – 3:2.

Pokračování

Mladé pušky čeká rozhodující duel série, zápas se odehraje Home Monitoring Aréně v neděli od 12:00 hod.. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 2:2 (série hraná na tři vítězná utkání).
Starší dorostenci

Vývoj série

Další mužstvo, které je úřadujícím mistrem, jsou starší dorostenci. Ti po první části soutěže skončili první, v nadstavbě pak třetí a v osmifinále je čekal čtrnáctý Zlín. Ten v prvním zápase série domácí dokonale zaskočil, vedl 3:0 a ještě ke konci druhé třetiny 4:2. Jenže indiáni prokázali pravá indiánská srdce a zvítězili nakonec 8:5. V odvetě pak Západočeši řádili od samotného úvodu a vybojovali mečbol, když se opět prosadili osmkrát - 8:2! Ve Zlíně se již zdálo, že série bude hladká, modrobílí vedli v závěru 2:1, ale domácí se vzmohli na dokonalý obrat a uspěli 4:2. O den později se ale již favorit radoval. Cenný postup bral po výsledku 3:2. Nyní jej tak čekají Karlovy Vary, které skončily za třetí Plzní sedmé se ztrátou pouhých devíti bodů. Navíc indiány ve čtyřech případech ze šesti v sezóně porazily.

Pokračování

Přijďte podpořit mladé plzeňské naděje, čtvrtfinále rozehrají v neděli 25.3.2018 v Karlových Varech, odveta se uskuteční v Home Monitoring Aréně v úterý 27.3.2018, případný rozhodující duel o den později na stejném místě. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).
Mladší dorostenci

Vývoj série

Vloni bronzoví mladí indiáni ovládli první část soutěže i nadstavbu a ve čtvrtfinále je čekala brněnská Kometa. Začínalo se na půdě hůře postaveného mužstva, tedy v Brně, kde Západočeši zvítězili 3:0. Jenže v prvním utkání před svými fanoušky mečbol nevyužili, fotbalový výsledek 0:1 sérii prodloužil. V rozhodujícím utkání již indiáni nezaváhali a po výsledku 5:1 oslavili postup. V cestě na finálový turnaj nyní stojí Chomutov, který z páté příčky nadstavby na Plzeň ztratil rovných čtyřicet bodů. Obě mužstva na sebe letos narazila již šestkrát a vždy se radovali Západočeši - 5:4sn, 4:3pp, 5:1, 3:1, 5:1 a 4:2. Ti tak z osmnácti možných bodů vybojovali hned šestnáct. Podobně tomu bylo i v létě v rámci přípravy - 4:1 a 6:1.

Pokračování

Přijďte podpořit mladé plzeňské naděje, semifinále rozehrají v neděli 25.3.2018 v Chomutově, odveta se uskuteční v Home Monitoring Aréně v úterý 27.3.2018, případný rozhodující duel o den později na stejném místě. Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).


Související články

Rozloučení hokejových indiánů s fanoušky proběhlo na Ranči Šídlovák

ROZLOUČENÍ S FANOUŠKY

Home Monitoring Aréna nespí, co vás v ní čeká?

Home Monitoring Aréna

Dvě hodiny čistého času podpisů pro fanoušky indiánů!

Autogramiáda

Rozhodnutí předsedy DK ELH

Rozhodnutí předsedy DK ELH

Aktuálně na webu

Důležité upozornění

Důležité upozornění

Sklenička v reprezentaci

Domácí turnaj chceme vyhrát, říká David Sklenička

SOUTĚŽ

Losování soutěže se Zpravodajem INDIÁN

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida