Vánoce s indiánem měly úspěch!

Plzeň - Parádní den s klubem si užili fanoušci v sobotu 16. prosince, před Home Monitoring Arénou se konaly Vánoce s indiánem. Návštěvníci si užili indiánské soutěže, plno zábavy s ledovou horou a hodinový koncert skupiny Zvlášňý Škola, která zazpívala samozřejmě i hymnu Modrobílou.

Vánoce s indiánem vypukly úderem 14té hodiny odpoledne. Program byl opravdu nabitý. Několik vystoupení předvedli přítomní indiáni, kousek od fanshopu vyrostlo indiánské týpí s dobovým vybavením a indiánské sezení u velkého ohně.

Lov bizonů, hod tomahawkem, výroba čelenek s pravým perem atd., to vše bavilo nejen děti, ale i dospělé. Tyto indiánské dovednosti si mohli návštěvníci vyzkoušet i s hráči A-týmu. Pro děti byl připraven dětský koutek Hitrádia FM Plus s oblíbeným malováním na obličej.

Velký úspěch sklidila ledová hora plná dárků. Hora z ledových kostek od firmy Ice Factory skrývala celkem 50 výher, mezi nimi byly i reprezentační dresy Milana Gulaše a Jana Kováře.

Fanoušci se během odpoledne fotili s totemem HC Škoda Plzeň, který pro tuto příležitost byl vynesen z kabiny hráčů. Celá akce vyvrcholila hodinovým koncertem skupiny Zvlášňý Škola, která samozřejmě zahrála i plzeňskou hokejovou hymnu Modrobílá.

Návštěvníci v dresu HC Škoda měli svařák zdarma, všem dětem byl k dispozici čaj. Dveře se nestačily zavírat ani ve fanshopu, kde fanoušci nakupovali poslední vánoční dárky.

Fotogalerii naleznete ZDE!


Související články

Rozloučení hokejových indiánů s fanoušky proběhlo na Ranči Šídlovák

ROZLOUČENÍ S FANOUŠKY

Home Monitoring Aréna nespí, co vás v ní čeká?

Home Monitoring Aréna

Dvě hodiny čistého času podpisů pro fanoušky indiánů!

Autogramiáda

Rozhodnutí předsedy DK ELH

Rozhodnutí předsedy DK ELH

Aktuálně na webu

SOUTĚŽ

Losování soutěže se Zpravodajem INDIÁN

ROZLOUČENÍ S FANOUŠKY

Rozloučení hokejových indiánů s fanoušky proběhlo na Ranči Šídlovák

Úspěšná mládež

Plzeňská mládež bere medaili v každé kategorii. Šéftrenér Vojan: Jsem na náš klub opravdu hrdý!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida