Udrží plzeňská mládež svoji neporazitelnost?

Výborným způsobem do nového ročníku vstoupily nejstarší plzeňské mládežnické kategorie. Po prvním kole ještě nepoznali hořkost porážky, a s cílem pokračovat v dobrých výkonech budou i nyní. V pátek a v sobotu budete moci navštívit zápasy juniorů, výhradně první víkendový den bude patřit v domácím prostředí staršímu a mladšímu dorostu.

Junioři

Uplynulý týden

Mistrovský tým vstoupil do nové sezony vítězně, když si na domácím ledě poradil po tuhém boji s Českými Budějovicemi 3:2!

Tento týden

V druhém hracím týdnu čekají plzeňskou juniorku další dva domácí zápasy. V pátek zavítají na plzeňský led Karlovy Vary, západočeské derby je na programu od 17:00 v Home Monitoring Aréně. V dalším zápase vyzvou indiáni v sobotu od 12:30 kladenské Rytíře.Aktuální pozice: 6.

Starší dorostenci

Uplynulý týden

I starší dorostenci zažili úspěšný vstup do sezony, a to navíc v podobě desetigólového přídělu do branky Chomutova 10:1!

Tento týden

Nyní starší dorost Západočechů uskuteční v pátek výjezd do Karlových Varů. V sobotu se ale už Plzeňané vrací do domácího prostředí, kde od 16:00 přivítají v Home Monitoring Aréně Kladno.

Aktuální pozice: 2.Mladší dorostenci

Uplynulý týden

Gólové hody hned na úvod rozpoutali mladší dorostenci Plzně, kteří zasypali svatyni Kladna osmdesáti střelami a došli si k pohodlné vysoké výhře 12:0!

Tento týden

Tento týden ale plzeňské mládí narazí na diametrálně odlišného protivníka, na pražskou Spartu, kam cestuje ve čtvrtek. V sobotu se naopak Plzeň představí doma, kde se od 11:30 střetne v Malé hale v derby s Meteorem Třemošná.

Aktuální pozice: 1.


Související články

Dorost má za sebou soustředění v Třemošné

SOUSTŘEDĚNÍ

HC Plzeň 1929 se opět po roce zúčastní Festivalu Sportu!

Festival Sportu!

Reprezentace do sedmnácti let se sejde v Třemošné!

Reprezentace U17

Reprezentační šestnáctka se sejde v Třemošné!

Reprezentace U16

Aktuálně na webu

PRODEJNÍ STŘEDA

Další prodejní středa je tady! Tentokrát s nádechem loučení

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

SOUSTŘEDĚNÍ

Dorost má za sebou soustředění v Třemošné

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida