To je Plzeň! Tři týmy vybojovaly finálový turnaj, zbylé dva načnou semifinále!

Plzeň - Žádný jiný tým si nevede v ČR lépe! Ještě než A-tým rozehraje s Kometou souboj o finále, načnou semifinále junioři s Libercem. Celky staršího dorostu i mladšího a osmá třída se zase kvalifikovaly na Závěrečné turnaje o tituly Mistrů České republiky!

A-tým

Vývoj série

Sérii načali lépe Hanáci, kteří uspěli v nájezdech, v odvetě zase zápas zlomili v závěru domácí. V Olomouci modrobílí dvakrát zvítězili, jednou s čistým kontem a sérii ukončili opět s nulou vzadu před svými fanoušky.

Pokračování série

Semifinálové bitvy startují v Home Monitoring Aréně v sobotu 31.3.2018 od 16:20 a v neděli 1.4.2018 od 17:20. Poté se bude hrát na ledě soupeře ve středu a čtvrtek.

Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na čtyři vítězná utkání).
Junioři

Vývoj série

Po první části soutěže skončili jako úřadující mistři druzí tří body za Brnem, v nadstavbě pak první. Slavia nejprve osmá, následně čtvrtá. Lépe začali modrobílí, kteří před svými fanoušky nabrali vedení 2:0, avšak nakonec úvodní střetnutí ztratili v prodloužení 2:3. Odvetu již Západočeši zvládli 3:1, do Prahy se tak vyráželo za stavu 1:1. V našem hlavním městě nejprve mečbol získali sešívání, kteří opět smazali vedení 2:0 soupeře - 7:3. V posledním vzájemném utkání dotřetice modrobílí prohospodařili vedení 2:0, šach-mat ale soupeři zahráli v čase 59:41 – 3:2. I v rozhodujícím utkání se před vlastním publikem dostali do vedení 2:0, ale zápas dovedli do vítězství 3:2, stejně tak celou sérii.

Pokračování

Mladé pušky čeká v semifinále Liberec, série se ve středu rozehraje na ledě v tabulce hůře postavených Tygrů, na západ Čech se přesune v sobotu a případně v neděli do Home Monitoring Arény, vždy od 12:00 hod.

Kompletní rozpis utkání ZDE!

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).
Starší dorostenci

Vývoj série

Další mužstvo, které je úřadujícím mistrem, jsou starší dorostenci. Ti po první části soutěže skončili první, v nadstavbě pak třetí a v osmifinále je čekal čtrnáctý Zlín. Ten v prvním zápase série domácí dokonale zaskočil, vedl 3:0 a ještě ke konci druhé třetiny 4:2. Jenže indiáni prokázali pravá indiánská srdce a zvítězili nakonec 8:5. V odvetě pak Západočeši řádili od samotného úvodu a vybojovali mečbol, když se opět prosadili osmkrát - 8:2! Ve Zlíně se již zdálo, že série bude hladká, modrobílí vedli v závěru 2:1, ale nakonec padli 2:4. O den později se ale již na půdě soupeře z postupu radovali 3:2. Následnou překážkou byly Karlovy Vary, které skončily za třetí Plzní sedmé se ztrátou pouhých devíti bodů. Na jejich půdě modrobílí zvítězili 4:0, doma 3:1.

Pokračování

V sobotu čeká plzeňské naděje na Závěrečném turnaji o titul Mistra České republiky semifinále s jihočeským Motorem, druhou dvojici tvoří Salzburg a Sparta Praha. O den později se hrají zápasy o třetí místo a finále. Vše v Ostrvar Aréně, duel o Mistra ČR navíc vysílá v přímém přenosu ČT Sport!

Kompletní rozpis utkání ZDE!
Mladší dorostenci

Vývoj série

Vloni bronzoví mladí indiáni ovládli první část soutěže i nadstavbu a ve čtvrtfinále je čekala brněnská Kometa. Začínalo se na půdě hůře postaveného mužstva, tedy v Brně, kde Západočeši zvítězili 3:0. Jenže v prvním utkání před svými fanoušky mečbol nevyužili, fotbalový výsledek 0:1 sérii prodloužil. V rozhodujícím utkání již indiáni nezaváhali a po výsledku 5:1 oslavili postup. V cestě na finálový turnaj stál Chomutov, který z páté příčky nadstavby na Plzeň ztratil rovných čtyřicet bodů. Západočeši zvítězili 6:1 a 4:1 a opět po roce budou bojovat o medaile.

Pokračování

Nyní čeká na mladé indiány Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky. Od pátku do neděle na přelomu března a dubna se popasují systémem každý s každým s dalšími třemi vítězi sérií. Postupili ještě Liberec, Mountfield a Přerov.

Kompletní rozpis utkání ZDE!8. třída

Další tým, který si skvěle vedl po celou sezónu. Západočeši se kvalifikovali po základní části z pozice lídra na Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky. Na ten proniklo dohromady šest týmů, pět vítězů skupin a nejlepší celek z druhých míst. Indiáni v této cestě ve dvaatřiceti utkáních ztratili pouze se Slavií, které dvakrát podlehli a jednou s ní remizovali, k tomu se ještě jednou dělili o body s jihočeským Motorem a padli v Třemošné. Zároveň mužstvo ovládlo paralelně se hrající dlouhodobou soutěž pro družstva U14 Akademií ČSLH a přizvaných klubů!

Pokračování

Modrobílé čeká náročný program - od středy do neděle pět utkání v pěti dnech. Celé finálové klání se uskuteční v Ostravě, soupeři budou postupně pražská Slavia, Vítkovice, Kladno, Sparta a Kometa Brno.

Kompletní rozpis utkání ZDE!


Související články

Rozloučení hokejových indiánů s fanoušky proběhlo na Ranči Šídlovák

ROZLOUČENÍ S FANOUŠKY

Home Monitoring Aréna nespí, co vás v ní čeká?

Home Monitoring Aréna

Dvě hodiny čistého času podpisů pro fanoušky indiánů!

Autogramiáda

Rozhodnutí předsedy DK ELH

Rozhodnutí předsedy DK ELH

Aktuálně na webu

Důležité upozornění

Důležité upozornění

Sklenička v reprezentaci

Domácí turnaj chceme vyhrát, říká David Sklenička

SOUTĚŽ

Losování soutěže se Zpravodajem INDIÁN

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida