Staňte se klubovým ambasadorem pro CHL

Plzeň – V novém ročníku Champions Hockey League si zahrají i plzeňští hokejisté. Jeden z příznivců HC Škoda Plzeň může být týmu nablízku díky kampani jednoho ze sponzorů CHL CRAMO. Každý z účastníků prestižní evropské soutěže bude mít svého klubového ambasadora, který za sdílení svých zážitků ze zápasů CHL na sociálních sítích získá řadu unikátních výhod.

Úkolem klubového ambasadora je navštívit domácí zápasy HC Škoda Plzeň v rámci Champions Hockey League a sdílet svoje zážitky v podobě fotek a videí na sociálních sítích s hashtagem #GreatDayAtCHL. Ambasadoři všech týmů budou mezi sebou zároveň soutěžit v aktivitě a originálnosti příspěvků na sociálních sítích.

Všichni zájemci o pozici klubového ambasadora se mohou hlásit na webových stránkách greatdayatchl.com, kde vyplní přihlašovací formulář včetně toho, proč by se právě oni měli stát klubovým ambasadorem. Podmínkou pro zájemce je alespoň základní znalost angličtiny. Po uzávěrce přihlášek bude vybrán jeden fanoušek, který bude moci prožívat utkání prestižní evropské soutěže na dosah týmu.

Vybraný ambasador obdrží speciální klubový dres Champions Hockey League a dvě vstupenky na každé domácí utkání v rámci CHL. To však není všechno. Pro ambasadora je připravena exkluzivní prohlídka hráčské kabiny a po druhém domácím utkání ve skupině také setkání s hráčem, který bude pro zápas nosit dres pro nejproduktivnějšího hráče týmu CRAMO TopScorer. Nejaktivnější ambasador ze všech 48 zástupců podle hodnocení poroty získá možnost podívat se na finálové utkání Champions Hockey League s kompletním servisem.

Přihlášky do tohoto zajímavého projektu můžete prostřednictvím speciálního formuláře posílat až do 20. června. Následně porota vybere z přihlášek ambasadora pro náš tým, který tak bude klubu na dosah.

Kompletní podmínky naleznete zde!


Související články

V play-off CHL vyzvou indiáni švýcarské Lugano

Champions hockey league

Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Champions hockey league

Výhra indiánů v Norsku? Jeden z největších zážitků, říká fanoušek Jan Vančura

Champions hockey league

Indiáni vyrážejí do Stavangeru. Chceme uspět a vyhrát za tři body, říká asistent trenéra Čihák

Champions hockey league

Aktuálně na webu

Zápas - mládež

Mladší dorost rozhodl o výhře nad Piráty v prvních dvou třetinách!

Tisková zpráva

Plzeňský odchovanec Jakub Jeřábek vstřelil svůj premiérový gól v NHL!

Preview k zápasu

Konečně opět doma! Na západ Čech zavítají Oceláři

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida