Staňte se klubovým ambasadorem pro CHL

Plzeň – V novém ročníku Champions Hockey League si zahrají i plzeňští hokejisté. Jeden z příznivců HC Škoda Plzeň může být týmu nablízku díky kampani jednoho ze sponzorů CHL CRAMO. Každý z účastníků prestižní evropské soutěže bude mít svého klubového ambasadora, který za sdílení svých zážitků ze zápasů CHL na sociálních sítích získá řadu unikátních výhod.

Úkolem klubového ambasadora je navštívit domácí zápasy HC Škoda Plzeň v rámci Champions Hockey League a sdílet svoje zážitky v podobě fotek a videí na sociálních sítích s hashtagem #GreatDayAtCHL. Ambasadoři všech týmů budou mezi sebou zároveň soutěžit v aktivitě a originálnosti příspěvků na sociálních sítích.

Všichni zájemci o pozici klubového ambasadora se mohou hlásit na webových stránkách greatdayatchl.com, kde vyplní přihlašovací formulář včetně toho, proč by se právě oni měli stát klubovým ambasadorem. Podmínkou pro zájemce je alespoň základní znalost angličtiny. Po uzávěrce přihlášek bude vybrán jeden fanoušek, který bude moci prožívat utkání prestižní evropské soutěže na dosah týmu.

Vybraný ambasador obdrží speciální klubový dres Champions Hockey League a dvě vstupenky na každé domácí utkání v rámci CHL. To však není všechno. Pro ambasadora je připravena exkluzivní prohlídka hráčské kabiny a po druhém domácím utkání ve skupině také setkání s hráčem, který bude pro zápas nosit dres pro nejproduktivnějšího hráče týmu CRAMO TopScorer. Nejaktivnější ambasador ze všech 48 zástupců podle hodnocení poroty získá možnost podívat se na finálové utkání Champions Hockey League s kompletním servisem.

Přihlášky do tohoto zajímavého projektu můžete prostřednictvím speciálního formuláře posílat až do 20. června. Následně porota vybere z přihlášek ambasadora pro náš tým, který tak bude klubu na dosah.

Kompletní podmínky naleznete zde!


Související články

Liga mistrů již zná rozdělení týmů do košů před losem základních skupin!

CHL 2018/19

V play-off CHL vyzvou indiáni švýcarské Lugano

CHL los

Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Výherce

Výhra indiánů v Norsku? Jeden z největších zážitků, říká fanoušek Jan Vančura

Fanoušci

Aktuálně na webu

Rozpis Ligy mistrů

Rozpis Ligy mistrů: Škodovka začne doma s Luganem

Biotronik Praha

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

TRÉNUJ JAKO INDIÁN

Projekt Trénuj jako indián pokračuje!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida