Sedmnáctka se představí na Turnaji pěti ve Finsku!

Plzeň - Mladí šikulové se přestaví v zemi tisíce jezer, kde postupně v polovině února změří síly s domácím výběrem, Švédskem, Ruskem a USA.

Reprezentace U17

Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 17 na přípravný kemp a Turnaj 5 zemí, které se uskuteční ve dnech 11. - 19. února 2018 ve finském Järvenpää. Sraz nominovaných je 11.2. v 15:30 hod. na ZS ve Slaném. Konec akce je v pondělí 19.2. ve 13:00 hod. tamtéž.

Manažer týmu: Mgr. Radek Ťoupal
Hlavní trenér: Petr Haken
Asistent trenéra: Richard Žemlička
Asistent trenéra: Václav Eismann
Trenér brankařů: Václav Fürbacher
Hospodář: Zdeněk Vojtěchovský
Lékař: MUDr. Tomáš Madrý
Videotrenér: Jan Zachrla

Nominace


HC PLZEŇ 1929 Mužík Radek, Lang Martin
KIT HAUKAT HELSINKI Morong Matěj
SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Klodner Jan, Poizl Daniel, Pytlík Jaromír
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC Pařík Lukáš
HC OCELÁŘI TŘINEC Raška Adam
HC SPARTA PRAHA Vitouch David
HC KOMETA BRNO Kučeřík Radek, Mlčák Jan
HC DUKLA JIHLAVA Rašín Patrik, Najman Adam
HC DYNAMO PARDUBICE Koffer Filip
HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE Kubíček Šimon, Beránek Martin, Toman Matěj
RED BULL SALZBURG Barinka Marcel, Čermák Erik
TAPPARA TAMPERE Haš Martin
HC VÍTKOVICE RIDERA Malík Nick Oliver


Náhradníci:
HC SPARTA PRAHA Pšenička Ondřej, Škorpík Jan, Prchal Jakub
HC OCELÁŘI TŘINEC Peterek Jonáš
HC DYNAMO PARDUBICE Zeman Tomáš
AUKRO BERANI ZLÍN Suhrada Jiří
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC Žůrek Jakub, Rychlovský Jakub
HC KOMETA BRNO Studený Adam

POZVÁNKA ZDE!


Související články

Úspěšná plzeňská mládež - 4.díl – stříbrní osmáci

Stříbrní osmáci

Úspěšná plzeňská mládež - 3.díl – stříbrní mladší dorostenci

Stříbrní mladší dorostenci

Úspěšná plzeňská mládež načala přípravu

Mládež začala přípravu

Úspěšná plzeňská mládež - 2.díl - bronzoví starší dorostenci

Bronzoví starší dorostenci

Aktuálně na webu

FOTBAL

Indiáni ve čtvrtek nastoupí proti fotbalovému výběru Staňkova

Rozpis Ligy mistrů

Rozpis Ligy mistrů: Škodovka začne doma s Luganem

Biotronik Praha

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida