Champions hockey league

 
Články Vstupenky Rozpis Fotogalerie
 

V play-off CHL vyzvou indiáni švýcarské Lugano

Dnes krátce po poledni proběhl v Helsinkách los play-off Champions Hockey League, do kterého postoupili i plzeňští hokejisté. Jejich soupeřem v prvním kole vyřazovacích bojů budou hráči švýcarského vicemistra z Lugana.

 
 
pondělí 12.9.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Všichni fanoušci, kteří si do 9. srpna zakoupili permanentní vstupenku na novou sezónu měli šanci vyhrát zájezd na první utkání indiánů v Champions Hockey League. Štěstí při losu se nakonec usmálo na kotelníka Lukáše Havla, který tak vyrazil za týmem do Norska.

 
 
středa 24.8.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Výhra indiánů v Norsku? Jeden z největších zážitků, říká fanoušek Jan Vančura

Na zápasech indiánů potkáte některé fanoušky vždy, ať jde o zápasy doma nebo venku, někteří z nich nechyběli ani v Norsku. Manželé Vančurovi z Rakovníka dorazili podpořit plzeňské hokejisty i do norského Stavangeru. Dlouholetý fanoušek Jan Vančura není navíc při CHL obyčejným fanoušek, neboť byl zvolen jako klubový ambasadorem.

 
 
pondělí 22.8.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Indiáni vyrážejí do Stavangeru. Chceme uspět a vyhrát za tři body, říká asistent trenéra Čihák

Plzeňští hokejisté dnes ráno nabrali směr Stavanger, kde je už zítra od 18:00 čeká vstupní duel v rámci letošního ročníku Champions Hockey League proti domácímu Stavangeru Oilers. Někdo by to mohl brát jako lepší přátelské utkání, to však v kabině indiánů razantně odmítají.

 
 
pátek 19.8.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Cílem je pro nás postup ze skupiny, shodují se trenér s kapitánem

Praha – Už v pátek odletí plzeňští hokejisté do Stavangeru, kde v sobotu odehrají první utkání v Champions Hockey League. Před startem CHL se v Síni slávy ČSLH v Praze uskutečnila tisková konference soutěže za účasti všech českých mužstev. Indiány zastupoval trenér Michal Straka a kapitán Ondřej Kratěna.

 
 
pondělí 15.8.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Představujeme soupeře v CHL: Šestinásobný norský šampion Stavanger Oilers

Plzeň - Škodovka se v Lize mistrů vedle slovenské Nitry utká i s nejlepším norským týmem posledních let. Stavanger přitom na hokejové scéně figuruje necelých šestnáct let. Pojďme si soupeře trochu představit!

 
 
sobota 6.8.2016 | Michal Belšán
 
 
 
 

Dresy pro CHL odhaleny!

Plzeň - Indiáni už 20. srpna začnou svoje účinkování v Champions Hockey League. Pro tuto soutěž budou mít hráči HC Škoda Plzeň speciální dresy, které jsme dnes představili prostřednictvím sociální sítě Instagram.

 
 
středa 3.8.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Vstupenky na Champions Hockey League jsou v prodeji

Přesně měsíc před prvním domácím utkáním Champions Hockey League se spouští prodej vstupenek na oba domácí duely s Nitrou a Stavangerem. Vstupenky lze na sezení i na stání zakoupit za jednotnou cenu 50 Kč!

 
 
středa 3.8.2016 | Klub
 
 
 
 

Staňte se klubovým ambasadorem pro CHL

Plzeň – V novém ročníku Champions Hockey League si zahrají i plzeňští hokejisté. Jeden z příznivců HC Škoda Plzeň může být týmu nablízku díky kampani jednoho ze sponzorů CHL CRAMO. Každý z účastníků prestižní evropské soutěže bude mít svého klubového ambasadora, který za sdílení svých zážitků ze zápasů CHL na sociálních sítích získá řadu unikátních výhod.

 
 
středa 25.5.2016 | Klub
 
 
 
 

Plzeň zná jízdní řád Champions Hockey League i přípravných zápasů

Vedením Champions Hockey League byl v minulých dnech potvrzen rozpis základních skupin a svůj program tak znají i hráči HC Škoda Plzeň. V základní skupině čeká na plzeňské hokejisty dvojutkání s Nitrou a norským Stavangerem a první duel se bude hrát v sobotu 20. srpna v Norsku.

 
 
pondělí 23.5.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Základní skupina CHL nabídne zajímavé srovnání, zní z kabiny indiánů

Od včerejšího poledne znají hokejisté HC Škoda Plzeň své soupeře pro základní skupinu Champions Hockey League. V tříčlenné skupině čeká na plzeňské hokejisty měření sil se slovenským mistrem z Nitry a norským šampionem ze Stavangeru.

 
 
středa 4.5.2016 | Jakub Vais
 
 
 
 

Plzeň v CHL narazí na Nitru a norský Stavanger!

Curych – Plzeň vstoupí do hokejové ligy mistrů souboji se slovenským mistrem HK Nitra a norským celkem Stavanger Oilers! Rozhodl o tom los, který se odehrál v Curychu.

 
 
úterý 3.5.2016 | Redakce
 
 
 
 

Indiáni do losování CHL z prvního koše

HC Škoda Plzeň figuruje na seznamu týmů nasazených pro následující ročník Champions Hockey League na 13. místě, čímž se zařazuje do prvního losovacího koše. Z českých týmů ji tam doprovodily Liberec a Sparta. Losování základních skupin proběhne 3. května v Curychu.

 
 
středa 27.4.2016 | Lucie Mužíková
 
 
 
 

Co nabídne Champions Hockey League?

Plzeň se kvalifikovala do Champions Hockey League. Pokud se s novou Ligou mistrů ještě tak úplně neznáte, zde pro vás máme krátké představení včetně důležitých informací.

 
 
sobota 26.3.2016 | Lukáš Kratochvíl
 
 
 
 

Postupujeme do Champions Hockey League!

Plzeň – V úterý oslavili hráči HC Škoda Plzeň postup mezi čtyři nejlepší celky extraligy a nyní přišla další skvělá zpráva. Postupem do semifinále play-off se Plzeň kvalifikovala pro sezónu 2016/17 do hokejové ligy mistrů - Champions Hockey League!

 
 
čtvrtek 24.3.2016 | Tisková zpráva
 
 
 
 

Partneři