Archiv článků


archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

18.4.Legenda pomáhá 2. koloNa webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.
5.3.Aukce dresůJe to tu, aukce dresů v rámci projektu Legenda pomáhá právě končí! Originální dresy můžete dražit v neděli 5.3. do 20:00!Aukce zde!
9.12.Provozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.
27.10.Fanshop 28.10.28. října ve státní svátek má fanshop otevřeno od 14:00, venkovní pokladny budou otevřeny už od 12:00.
12.10.Změna otevírací dobyVe čtvrtek 13. října bude z provozních důvodu otevřen fanshop HC Škoda Plzeň pouze do 15:00. Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.
7.10.SmileboxNa vybrané zápasy Tipsport extraligy připravila pojištovna Generali pro fanoušky Smilebox. Fotobudku ze které si můžete odnést vzpomínku na zápas v podobě fotografií se svými přáteli nebo rodinou. Nezapomeňte si přijít pro svou fotografii dnes na utkání s HC Verva Litvínov, kdy bude Smilebox umístěný na východní tribuně HM Arény!
9.9.Prodej vstupenek v neděli 11.9Vstupenky na pokladnách před nedělním utkáním proti Třinci budou v prodeji od 11:00, fanshop otevírá ve 12:00.
8.9.Omlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.
19.7.Změna otevírací doby fanshopuVe čtvrtek 21. července bude z důvodu odstávky elektrického proudu otevřen fanshop HC Škoda Plzeň od 11:00 do 15:00. Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.
21.6.Další vítězstvíIndiáni na zelených pažitech válí a další vítězství si připsali na trávníku ve Štěnovicích, kde dokázali zvítězit vysoko 8:3. Nejlepšími střelci týmu byli Jakub Lev, Dominik Kubalík a Jaroslav Kracík, kteří dali po dvou gólech.
16.6.Fanshop uzavřenV pátek 17. června bude fanshop a s tím spojený prodej permanentek z provozních důvodů uzavřen. Znovu otevřeno bude od pondělí 20. června od 10:00 do 16:00.
Děkujeme za pochopení.
2.6.Výhra ve Vochově Plzeňští hokejisté vítězí v dalším přátelském utkání na hřišti Vochova 7:5! Branky: 3x Sochůrek, Pulpán, Přikryl, Lev a Kracík.
26.5.Vítězství v BolešináchV dalším fotbalovém utkání v rámci přípravy vyhráli plzeňští hokejisté na hřišti v Bolešinách na Klatovsku. Na výhře 2:1 se gólově podíleli Jaroslav Kracík a Václav Krliš.
14.4.Konec provozuDovolujeme si upozornit všechny návštěvníky, že po Malé hale končí v neděli 17. dubna 2016 provoz i HM Aréna.
4.4.Volné bruslení končíVaše oblíbená akce na Malé hale spěje v letošní sezóně ke svému konci. Ještě tento týden se můžete s plzeňskými mantinely přijít rozloučit ve středu, sobotu i neděli. Následně bude provoz na vedlejší hale ukončen. PODROBNOSTI ZDE!
2.4.Otevírací doba před 4. SFV neděli 3. dubna bude fanshop otevřen od 12:00, prodej zbývajících vstupenek na venkovních pokladnách začne v 9:00. K dispozici jsou už pouze vstupenky na stání.
1.4.FanshopV sobotu 2. dubna bude fanshop otevřen od 12:00, prodej zbývajících vstupenek na venkovních pokladnách začne v 9:00. K dispozici jsou už pouze vstupenky na stání.
23.3.Fanshop a vstupenkyDovolujeme si upozornit všechny fanoušky, že ve čtvrtek a pátek (24. a 25. března) a v pondělí 28. března bude uzavřen fanshop a s tím i spojený prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Děkujeme za pochopení!
11.3.Výjezd do OlomouceV pátek 18. a v sobotu 19. března hrají indiáni třetí a čtvrtý zápas série v Olomouci. Do Olomouce bude vypraven bus a bude zajištěno ubytování. Odjezd v pátek 18.3 v 9:00 od zimáku. Sraz o 15 minut dříve.
Hlásit se můžete na telefonu 606 594 326 nebo na Facebooku u Zdeňka Pavla. Cena bude ještě upřesněna, bude záležet na ceně ubytování. Přibližná cena okolo 800 Kč za cestu + ubytování. Více na webu www.vyjezdaci.cz.
10.3.Akce v HM Aréně!Již dříve jsme vám avizovali dva skvělé koncerty: pátého června na západ Čech zavítá HABERA & TEAM a opět pátého, tentokrát října, vaše sluchové kanálky potěší ELÁN!
Nyní vám přinášíme další dvě skvělé akce! Již sedmnáctého dubna se v HM Aréně uskuteční benefiční zápas plný hvězd a první červnový den se vrátí Šmoulové!
7.3.Vstupenky na play-offJednotlivé vstupenky na čtvrtfinále Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy budou v prodeji od pátku 11. března, do té doby lze zakupovat pouze permanentky na vyřazovací boje.
25.2.Fanshop a vstupenkyDovolujeme si upozornit všechny fanoušky, že fanshop před HM Arénou budou v pátek 26. února uzavřen ve 14:00 hodin.
19.2.Nedělní zápas s MHKDovolujeme si informovat všechny fanoušky, že v neděli 21. února bude opět kvůli možnosti zakoupit si vstupenku pokladna otevřena již od 10 hodin a samotný fanshop se otevře ve 14 hodin.
17.2.Akce v HM Aréně!Přijďte do domova indiánů nejen na hokej! Již pátého března vás čeká Galavečer profesionálního boxu, pátého června pak na západ Čech zavítá HABERA & TEAM a opět pátého, tentokrát října, vaše sluchové kanálky potěší ELÁN!
10.2.Změny ve volném brusleníV následujících dvou týdnech se lehce pozmění dny volného bruslení, veškeré informace jsme pro vás sesumírovali - ZDE!
9.2.Fanshop a vstupenkyDovolujeme si upozornit všechny fanoušky, že z technických důvodů je až do odvolání uzavřen fanshop a s tím i spojený prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Za komplikace se omlouváme!
6.2.Volné brusleníPrvní únorový týden je v školách ve znamení jarních prázdnin a my vám přinášíme pozměněný program volného bruslení. Podrobnosti a přesné dny, kdy se uskuteční, najdete - ZDE!
1.2.Výjezd do LitvínovaV neděli 7. února od 15:30 hrají hokejisté Škodovky v Litvínově. Na zápas bude vypraven autobus s odjezdem v 11:30 od zimáku. Sraz o 15 minut dříve.
Hlásit se můžete na telefonu 606 594 326, nebo u Zdeňka Pavla na Facebooku. Jedeme všichni!
27.1.Volné bruslení o prázdnináchPrvní únorový týden je v školách ve znamení jarních prázdnin a my vám přinášíme pozměněný program volného bruslení. Podrobnosti - ZDE!
15.1.Nedělní zápas s TRIDovolujeme si informovat všechny fanoušky, že v neděli 17. ledna bude opět kvůli možnosti zakoupit si vstupenku pokladna otevřena již od 11 hodin a samotný fanshop se otevře ve 14 hodin.

Partneři